Защо жените понякога симулират оргазъм? Защото си мислят, че на мъжете им пука :))
🔥 Популярни вицове
Най-четените вицове в нашата колекция
- Най-накрая разбрах защо не ме харесват жените. Имам десет пръста на краката. - Е, и какво? Всички имат по толкова. - Така ли? Седем на левия и три на десния?
Минувач пита хора, носещи ковчег: - Кого погребвате? - Тъщата - отговаря един. - А защо носите ковчега на една страна? - Като я обърнем по гръб, започва да хърка.
- Измет! Гад! Дадох ти най-хубавите години от живота си! Цялата младост си пропилях! Животът си съсипах!!! - Таня, плашиш ме! Спри да говориш с твоя диплом.
Да се влюбиш в усмивката и е клише, в циците и обаче е до живот.
Аз със сигурност не съм дизайнер или стилист, но мога да дам съвет към дамите - Ако имате криви крака - облечете си блуза с дълбоко деколте.
- Тате, тате, учителката в училище ме научи да броя до пет! - Я покажи! - Едно, две, три, толкова ли е трудно бе тъпанар (удря се по главата) четири, пет!
- Тате, защо учителката ми каза, че ябълката не пада далеч от дървото? - Ах, хулиган! Нима и ти я щипна по дупето?!
Баща взима сина си от детската градина. Учителката хвали малкия, че е много умен и талантлив и препоръчва баща му да го мотивира, като му купува нещо. На път за вкъщи минали покрай един магазин. Малки...
- Тате, тате, циркът дойде! - Не, тати, не. Това са абитуриентки.
Много - много бавно служител в едно учреждение обслужва посетител. Посетителят не издържа и пита: - Има ли нещо, което да можете да правите бързо? - Да! Много бързо се уморявам!
- Ало! Съюза на глухите? - .... - Кво мълчите, чувам Ви как дишате?
- Защо Робин Худ е крадял само богатите? - Защото бедните не са имали нищо...
- Тате, тате! Можеш ли да ми препариш тази пеперуда? - Дай я насам!(слага я пред устата си) Ху!Ху!Ху! Дръж! Готова е!
- Щастлив ли си? - Някога да си виждал нещастен идиот?!
Според статистиката, жената всяка вечер отделя около 52 минути за приготвяне на вечеря, четене на книга или вестник, възпитание на децата, което е равно на сбора на времето от рекламните паузи на всич...
Защо се ядосват арабите? Мохамед е показан като брадат терорист. Защо се ядосват, че Мохамед е като тях. По-скоро трябва да се радват, че приличат на пророка си.
- Защо Мона Лиза от картината се усмихва? - Видял ли си, на какво е седнала?
- Кой е там? Да не си ти, Штирлиц? Глас от тъмнината: - Знаете, че и да съм аз, няма да ви кажа.
БНТ горките нямали новини и се чудели ква да измислят, та затова си направили пожарче. Обаче пък другите телевизии ги изпреварили щот те немогли да го излъчат навреме.