Много - много бавно служител в едно учреждение обслужва посетител. Посетителят не издържа и пита: - Има ли нещо, което да можете да правите бързо? - Да! Много бързо се уморявам!
🔥 Популярни вицове
Най-четените вицове в нашата колекция
- Ало! Съюза на глухите? - .... - Кво мълчите, чувам Ви как дишате?
- Защо Робин Худ е крадял само богатите? - Защото бедните не са имали нищо...
- Тате, тате! Можеш ли да ми препариш тази пеперуда? - Дай я насам!(слага я пред устата си) Ху!Ху!Ху! Дръж! Готова е!
- Щастлив ли си? - Някога да си виждал нещастен идиот?!
Според статистиката, жената всяка вечер отделя около 52 минути за приготвяне на вечеря, четене на книга или вестник, възпитание на децата, което е равно на сбора на времето от рекламните паузи на всич...
Защо се ядосват арабите? Мохамед е показан като брадат терорист. Защо се ядосват, че Мохамед е като тях. По-скоро трябва да се радват, че приличат на пророка си.
- Защо Мона Лиза от картината се усмихва? - Видял ли си, на какво е седнала?
- Кой е там? Да не си ти, Штирлиц? Глас от тъмнината: - Знаете, че и да съм аз, няма да ви кажа.
БНТ горките нямали новини и се чудели ква да измислят, та затова си направили пожарче. Обаче пък другите телевизии ги изпреварили щот те немогли да го излъчат навреме.
Според закона на Запада, Колт 45-ти калибър бие четири аса.
- Много съжалявам, но този месец няма да мога да ви платя за квартирата. - Но как така? Вие казахте същото миналия месец, по миналия също, а и преди три месеца!!! - Нима не си държа на думата?
Във Венеция, ако пресичаш улицата на червено, то ти взимат за един месец плавниците.
Присъда - 18 година лишаване от свобода с постепенно конфискуване на имуществото получи гражданката Петрова от теста за бременност.
Уважаема микровълнова фурничке! Изпечи ми, пилето, а не чинията, твойта мам...!
По IСQ: - А нъ тиб ни ти лий интиресну как изглеждъм? - Стига ми само това как пишеш.
- Уволниха ме от книжарницата? - За какво? - Преместих всички библии в раздел 'Фантастика'.
Петокласник разказва на съседа си по чин: - Вчера татко ме би два пъти... - А защо два пъти? - Първия път ме би, като му показах бележника, пълен с двойки, а втория - като разбра, че това...
Правило 1-во в хижата: - Кой каквото си носи ще яде, а кой каквото си води ще ебе!!!
Животът е игра, която може да ти смачка фасона. Това обаче не значи непременно, че тя е кой знае колко сложна.