"
Очаквай най-лошото. Няма да останеш разочарован
122 прегледа
За да не ви предават вашите служители и приятели, плащайте им навреме, и главното - повече от тридесет сребърника.
Танцувам много тъпо и се движа като луда, хвърлям къчове кат' кон и се мятам кат' маймуна.
Съобщение към GSM операторите:- Имам пробеми с пакета, макар че снощи си го купих.
Може да имате дипломи колкото портала, с печат колкото шапката ми, но тук аз командвам. Офицер пред взвод "висшисти".
Смятам да отида на църква, за да се изповядам.Толкова грехове ми се събраха...приятно ми е да си ги спомням.