- Не, те всички си имаха коли.
- Не, те всички си имаха коли.
Оцени този виц
Сподели
📚 Подобни вицове
Когато разговаряш с много умни хора, се чувстваш тъп. А когато разговаряш с тъпи, чувстваш как затъпяваш.
- Залагам главата си, че съм прав! - Аз пък залагам портфейла си. - Но той е празен. - Значи, залагаме по равно!
Бай Ставри влиза в селския хоремаг: - Пенкеей, дай един турски 'ляб ма. - От де уа, няама. - Ам оня рязания 'къв е ма оуу?!?!
Събрали се хусарите карти да играят,учудени забелязват, че Ржевски го няма. - Корнет! Да знаете къде е Ржевски? Корнет Оболенски: - Поручикът каза, че ще дойде след един час, ако успее. -...
Надлъгват се двама рибари: - Вчера хванах страшна риба - казва единия - огромна, еееееееееей толкова голяма, абе царицата на рибите, грамадна работа ти казвам. - А аз - казал другия - не знам...