- Спокойно! Ти си от кобила!
- Спокойно! Ти си от кобила!
Оцени този виц
Сподели
📚 Подобни вицове
- Човешко е да се греши, - каза Адам, ставайки от маймуната.
На всички е известно, трудът е направил от маймуната човек, известна е и най-древната професия. И тук възниква въпроса: нима именно по този начин?
В една клетка затворили няколко маймуни (екип). В клетката имало кашони (ресурс) и банан, закачен на тавана (награда). Една от маймуните (лидер) наредила три кашона един върху друг, покачила се по тях...
В московското метро пътува майка с детенце на 4-5 години. Близо до тях пътувал африкански студент. Детенцето забелязало, че той е черен и възкликнало: - Мама, мама, смотри - обезяна! Негърът се...
Запитали радио Ереван: - Дали Ева е изневерявала на Адам? Радиото отговорило: - Че как иначе, нали човекът е произлязъл от маймуната!